Odzyskiwanie danych z dysków. Zdjęcia, filmy, pliki, projekty, kontakty, sms

Nasze dane są bezcenne, dlatego tak ważne jest wykonywanie kopii zapasowych zawartości nośników takich jak dysk twardy, pendrive, karta SD etc.

A co w przypadku jeśli taki nośnik uszkodzi się i nie mamy możliwości odtworzenia danych na nim zawartych???

 

Wtedy podejmowane są działania mające na celu odzyskanie danych. Jest to proces bardzo złożony i czasochłonny. Żeby przeprowadzić taki proces bezpiecznie i fachowo, potrzebne jest Profesjonalne Laboratorium i urządzenia odzyskiwania danych. Proces yen polega niekiedy na otwarciu nośnika w specjalnej komorze i zastosowania specjalnych elementów, które pomagają wyczytać nośnik. Z dysków wyjmowane są talerze, a z pamięci poszczególne kości i translatory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoleniom w kraju i za granicą, nowoczesnemu laboratorium, a przede wszystkim inżynierom, tego typu operacje kończą się u NAS 93% powodzeniem. Odzyskujemy dane z dysków talerzowych, dysków SSD, pendrive'ów, telefonów komórkowych, płyt CD, płyt DVD, kart SD.

            Na rynku oraz w internecie pojawiają się programy do odzyskiwania danych. Nie zawsze  owe programy pomagają, wręcz nawet szkodzą.  Poprzez tego typu działania można pogłębić uszkodzenie nośnika niż wydobyć z niego dane. Każde uruchomienie dysku po awarii zmniejsza szanse na odzyskanie z niego danych.

 

Niezależnie czy jest to uszkodzenie mechaniczne, elektroniczne czy logiczne jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiemy, że utrata danych to nieoczekiwane wydarzenie, dlatego każdy przypadek traktujemy priorytetowo.

Go to top