Serwis DellTwój laptop przestał dobrze działać, masz zbitą matrycę, uszkodzoną klawiaturę, gniazdo zasilania lub po prostu coś nie działa prawidłowo?

Zapraszamy do naszego działu serwisu laptopów Dell na bezpłatną i ekspresową wycenę kosztów naprawy.

Mając na uwadze to, że laptopy w obecnych czasach stanowią narzędzie pracy i komunikacji wprowadziliśmy całkowicie bezpłatną wycenę naprawy. Co więcej wycenimy naprawę Twojego laptopa w maksymalnie 15 minut i przekażemy ci wszystkie informacje na temat uszkodzeń całkowicie za darmo, bez względu na to jaka decyzję podejmiesz.

W trakcie wyceny umożliwimy Ci skorzystania z porad naszych specjalistów abyś od razu mógł podjąć decyzję o naprawie. Serwis laptopów prowadzimy od wielu lat i posiadamy specjalistyczne urządzenia do diagnozowania i napraw płyt głównych w laptopach Dell. Ma to ogromne znaczenie ponieważ będziesz miał pewność, że naprawa odbędzie się na miejscu i będzie wykonana w możliwie krótkim czasie.

Każda naprawa jest objęta gwarancją, co daje Ci pewność, że Twój sprzęt będzie działał prawidłowo.

Laptopy Dell to sprzęt dla wymagających klientów. Mają dość małą awaryjność i są często wykorzystywane w biznesie. W serwisowaniu laptopów dell bardzo ważny jest dostęp do części zamiennych i układów scalonych dedykowanych dla tej marki.

Korzystając z usług naszego serwisu:

- Jako pierwsi na rynku dajemy Ci prawo do darmowej wyceny naprawy Twojego laptopa ( Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnozowania uszkodzeń w laptopach oraz ponad 10 letnie doświadczenie co umożliwia postawienie diagnozy w mniej niż 15 minut)

- Masz pewność, że naprawa będzie wykonana na profesjonalnym sprzęcie do lutowania układów BGA firmy WELLER lub PACE co ogranicza możliwość powstania wtórnych uszkodzeń (reklamacji). Jako jednej z niewielu firm serwisowych udało nam się ograniczyć reklamacje do mniej niż 2%

- Otrzymasz porady naszych specjalistów abyś na miejscu mógł podjąć decyzją o naprawie. Nie będziesz już musiał czekać na telefon i żyć w niepewności. Twój czas jest cenny.

- Masz prawo do szybkiej naprawy ( ponad 85% napraw wykonujemy w czasie nie przekraczającym 3 dni roboczych)

- Po naprawie otrzymasz 3 miesięcznej gwarancji oraz paragon lub fakturę co daje Ci pewność rzetelnie wykonanej usługi.

- Dzięki lokalizacji w Warszawie  masz ułatwiony dostęp do oferowanych przez nas usług.

Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę
Pogwarancyjny Serwis Dell Warszawa ul.Opaczewska 43
tel: 22 8284420, 22 8284430
 PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU od 9:00 do 18:00, SOBOTA 10:00 do 14:00

Najczęściej występujące usterki w laptopach Dell i możliwe uszkodzenia


 • W przypadku gdy laptop nie działa, nie reaguje na włącznik mogło dojść do uszkodzenia zasilacza i kompletnego rozładowania baterii lub mogła uszkodzić się płyta główna. W celu sprawdzenia dobrze udać się do serwisu na diagnozę
 • Jeżeli laptop reaguje na włącznik, ale nie wyświetla obrazu uszkodzeniu mógł ulec RAM, Procesor, Płyta główna, matryca. Sprawdzania takiej usterki dobrze jest wykonać w serwisie
 • Jeśli laptop wyświetla Artefakty, krzaczki na matryce jest to najczęściej objawem uszkodzonej karty graficznej. Taką naprawę możne wykonać tylko w serwisie laptopów, który ma odpowiednie narzędzia.
 • W przypadku gdy laptop zawiesza się podczas ładowania systemu lub podczas pracy może być to problem wynikający z wirusów, uszkodzenia dysku twardego, przegrzewania się laptopa lub uszkodzenia na płycie głównej. Serwis laptopów powinien zdiagnozować jaka jest prawdziwa przyczyna takiego zachowania.
 • W przypadku gdy laptop nie ładuje baterii najczęściej uszkodzona jest sama bateria. Zdarza się również że uszkodzeniu ulega układ ładowania na płycie głównej. W tym drugim przypadku należy się udać do serwisu laptopów w celu przeprowadzenia naprawy.
 • W przypadku zalania laptopa należy bez względnie, jak najszybciej odłączyć zasilanie i wyjąć baterię. Przepływający prąd w połączeniu z cieczą powoduje nieodwracalne straty w elektronice. Naprawa laptopa po zalaniu wiąże się przede wszystkim z jego wyczyszczeniem i odtworzeniem skorodowanych połączeń. Jest to zajęcie dla profesjonalnego serwisu laptopów.
 • laptop nie działa
 • laptop nie wyświetla obrazu
 • Artefakty na ekranie
 • Laptop zawiesza się
 • Laptop nie ładuje baterii
 • Laptop po zalaniu

Go to top