Serwis laptopów


Laptopy zdominowały nasze życie a ogromna ilość danych jakie produkujemy w postaci zdjęć, dokumentów, projektów i innego rodzaju plików sprawia, że jakakolwiek usterka przyprawia nas użytkowników o mały zawał serca.
Nie mając pewności co się stało, czy odzyskamy dostęp do danych i jak szybko znajdziemy pomoc wśród serwisów laptopów lub komputerów, gorączkowo przeszukujemy internet. Należy jednak pamiętać i zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniej firmy.

Dlaczego to takie ważne?

Naprawa laptopów różni się bardzo mocno od naprawy komputerów. Przy komputerach stacjonarnych opracowany został standard, który obowiązuje do dnia dzisiejszego. Płyty główne do komputerów były tak tanie, że po prostu się je wymieniało.

W laptopach nie ma jednego standardu. Każdy producent stosuje swoje rozwiązania, a co gorsza co kilka tygodni wprowadza nowe modele, które są zupełnie inaczej zbudowane od wszystkiego co do tej pory wyprodukowano. Dodatkową bolączką jest fakt, iż producenci laptopów nie dają możliwości zakupu części zamiennych do laptopów, a kanał serwisów autoryzowanych jest tak drogi, że jakakolwiek naprawa laptopa staje się wówczas mało opłacalna.

Z pomocą przyszły serwisy laptopów, takie jak nasz, oferujące możliwość naprawy płyty głównej na poziomie elementów, co kilkukrotnie obniżyło ceny napraw laptopów i stało się to akceptowalne dla klientów. Nasz powstał jako pierwszy w 1997 roku.

W międzyczasie rynek komputerów PC skurczył się do tego stopnia, że niemalże każdy serwis komputerowy zaczął brać się za naprawy płyt głównych laptopów. Fora internetowe pękają już od zapytań jak to naprawić, i odpowiedzi lepszej lub gorszej jakości. Sytuacja ta przekłada się również na ogólny obraz usług oferowanych na rynku, co widzimy często na płytach głównych, które trafiają do nas po innych serwisach.

Klienci coraz częściej szukają profesjonalnych usług, gdyż w ogólnym rozrachunku jest to znacznie tańsze.

Nasz serwis laptopów oferuje profesjonalne usługi z zakresu:
  • Napraw płyt głównych zarówno z usterkami elektronicznymi jak i po zalaniu
  • Lutowania - wymiany układów BGA
  • Wymiany matryc oraz dobieraniu zamienników
  • Wymiany gniazd zasilania, USB, Fire Wire, HDMI, Słuchawkowo/Mikrofonowych  i innych
  • Konfiguracji i instalacji systemów operacyjnych i innego oprogramowania
  • Odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków twardych


Zapraszamy wszystkich na bezpłatną wycenę
Go to top