Serwis Sony Vaio


Twój laptop przestał się działać, masz zbitą matrycę, uszkodzoną klawiaturę, gniazdo zasilania lub po prostu coś nie działa prawidłowo?

Zapraszamy do naszego serwisu laptopów Sony Vaio na bezpłatną i ekspresową wycenę kosztów naprawy.

Mając na uwadze to, że laptopy w obecnych czasach stanowią narzędzie pracy i komunikacji wprowadziliśmy całkowicie bezpłatną wycenę naprawy. Co więcej wycenimy naprawę Twojego laptopa w maksymalnie 15 minut i przekażemy ci wszystkie informacje na temat uszkodzeń całkowicie za darmo, bez względu na to jaka decyzję podejmiesz.

W trakcie wyceny umożliwimy Ci skorzystania z porad naszych specjalistów abyś od razu mógł podjąć decyzję o naprawie. Serwis laptopów prowadzimy od wielu lat i posiadamy specjalistyczne urządzenia do diagnozowania i napraw płyt głównych w laptopach Sony Vaio. Ma to ogromne znaczenie ponieważ będziesz miał pewność, że naprawa odbędzie się na miejscu i będzie wykonana w możliwie krótkim czasie.

Każda naprawa jest objęta 3 miesięczną gwarancją co daje Ci pewność, że Twój sprzęt będzie działał prawidłowo.

Korzystając z usług naszego serwisu:

- Masz prawo do darmowej wyceny naprawy Twojego laptopa ( Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnozowania uszkodzeń w laptopach oraz ponad 10 letnie doświadczenie co umożliwia postawienie diagnozy w mniej niż 15 minut.

- Masz pewność, że naprawa będzie wykonana na profesjonalnym sprzęcie do lutowania układów BGA firmy WELLER lub PACE co ogranicza możliwość powstania wtórnych uszkodzeń (reklamacji). Jako jednej z niewilu firm serwisowych udało nam się ograniczyć reklamacje do mniej niż 2%

- Otrzymasz porady naszych specjalistów abyś na miejscu mógł podjąć decyzją o naprawie. Nie będziesz już musiał czekać na telefon i żyć w niepewności. Twój czas jest cenny.

- Masz prawo do szybkiej naprawy ( ponad 85% napraw wykonujemy w czasie nie przekraczającym 3 dni roboczych)

- Po naprawie otrzymasz 3 miesięcznej gwarancji oraz paragon lub fakturę co daje Ci pewność rzetelnie wykonanej usługi.

- Dzięki lokalizacji w Warszawie  masz ułatwiony dostęp do oferowanych przez nas usług.

Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę
Serwis laptopów Sony Vaio Warszawa ul.Opaczewska 43
tel: 22 8284420
 PONIEDZIAŁK do PIĄTKU od 9:00 do 18:00, SOBOTA 10:00 do 14:00

Najczęściej występujące usterki w laptopach Sony Vaio i możliwe uszkodzenia


 • W przypadku gdy laptop nie działa, nie reaguje na włącznik mogło dojść do uszkodzenia zasilacza i kompletnego rozładowania baterii lub mogła uszkodzić się płyta główna. W celu sprawdzenia dobrze udać się do serwisu na diagnozę
 • Jeżeli laptop reaguje na włącznik, ale nie wyświetla obrazu uszkodzeniu mógł ulec RAM, Procesor, Płyta główna, matryca. Sprawdzania takiej usterki dobrze jest wykonać w serwisie
 • Jeśli laptop wyświetla Artefakty, krzaczki na matryce jest to najczęściej objawem uszkodzonej karty graficznej. Taką naprawę możne wykonać tylko w serwisie laptopów, który ma odpowiednie narzędzia.
 • W przypadku gdy laptop zawiesza się podczas ładowania systemu lub podczas pracy może być to problem wynikający z wirusów, uszkodzenia dysku twardego, przegrzewania się laptopa lub uszkodzenia na płycie głównej. Serwis laptopów powinien zdiagnozować jaka jest prawdziwa przyczyna takiego zachowania.
 • W przypadku gdy laptop nie ładuje baterii najczęściej uszkodzona jest sama bateria. Zdarza się również że uszkodzeniu ulega układ ładowania na płycie głównej. W tym drugim przypadku należy się udać do serwisu laptopów w celu przeprowadzenia naprawy.
 • W przypadku zalania laptopa należy bez względnie, jak najszybciej odłączyć zasilanie i wyjąć baterię. Przepływający prąd w połączeniu z cieczą powoduje nieodwracalne straty w elektronice. Naprawa laptopa po zalaniu wiąże się przede wszystkim z jego wyczyszczeniem i odtworzeniem skorodowanych połączeń. Jest to zajęcie dla profesjonalnego serwisu laptopów.
 • laptop nie działa
 • laptop nie wyświetla obrazu
 • Artefakty na ekranie
 • Laptop zawiesza się
 • Laptop nie ładuje baterii
 • Laptop po zalaniu

Go to top