Błąd instalacji systemu. Zawieszanie instalacji
System operacyjny to oprogramowanie bez którego praca na laptopie byłaby niemożliwa. Czy jest to Microsoft Windows, Mac OS czy też LINUX system musi być poprawnie zainstalowany, tak by wszystkie podzespoły laptopa działały.

Zdarza się, ze mamy problem z jego instalacją na komputerze. Najczęstszą przyczyną braku możliwości instalacji systemu jest dysk twardy posiadający uszkodzone sektory lub napęd, który ma problem z odczytaniem płyty.

Brak możliwości instalacji systemu operacyjnego może być związany z elementami płyty głównej, do których nie można przypisać sterownika, a jeżeli komputer się wyłącza, może to świadczyć o zbyt wysokiej temperaturze podzespołów wewnątrz.

Oprogramowanie można zainstalować na podstawie licencji z zewnętrznego nośnika, nawet gdy kopia systemu została uszkodzona. Instalując oprogramowanie należy zwrócić uwagę na licencję producenta, gdyż jest to prawnie wymagalne. Za brak licencji grożą wysokie kary. Warto, więc zwrócić uwagę co jest zainstalowane na komputerze i na firmy, które oferują instalację oprogramowania bezpłatnie.

Go to top